Tájékoztatjuk, hogy honlapunk a felhasználói élmény fokozásának érdekében ún. sütiket használ.
Facebook Levelezés Kréta

Alprosys Kreatív Fizikaverseny


2023.09.19.

Iskolánk 10.D osztályának csapata, a Botsáskák (tagjai: Adorjáni Csongor, Friedmanszki Máté, Harsányi Marcell) tavaly bejutott az Alprosys Kreatív Fizikaverseny döntőjébe, amit júniusban elhalasztottak az időjárás miatt. Végül a hétvégén lezajlott a döntő, az Aranyparton. A srácok nagyon ügyesek voltak, hatalmas küzdelemben a 2. helyet szerzték meg. Teljesítményük eredményeképp pénzjutalomban részesültek, és iskolánk alapítványát is 300.000 forinttal "gazdagították."  Gratuláció és köszönet lelkes diákjainknak és felkészítő tanáruknak, Meszlényi Nóra tanárnőnek!

Révai Baráti Kör

Révai baráti kör

Révais voltál?
Jelentkezz a baráti körbe!
Itt találsz információt!
 

DÖK

Révai Alapítvány

Révai alapítvány

Fontos neked a nagymúltú?
Támogasd az adód 1%-ával!
Nézd meg mire költjük!
 

Kollégium

Révai Kollégium

Kollégista vagy?
Kollégista szeretnél lenni?
Tájékozódj ezen a linken!