Tájékoztatjuk, hogy honlapunk a felhasználói élmény fokozásának érdekében ún. sütiket használ.
Facebook Levelezés Kréta

Tanulmányi versenyek


Tanulmányi versenyek

 

Nemzetközi tanulmányi versenyek

2021/2022 tanév

Európai Fizika Diákolimpia (EuPhO)
Dékány Csaba - bronzérem
 
2020/2021 tanév

Közép-európai matematika diákolimpia (MEMO): 
Jánosik Máté - bronzérem

Földrajz diákolimpia (IGeO):
Balogh Zsófia - ezüstérem

Filozófia diákolimpia:
Bagó Zsófia - a magyar csapat tagja

Nemzetközi Nyelvészeti diákolimpia:

Kovács Fruzsina - a magyar csapat tagja

2018/2019 tanév

Európai Fizika Diákolimpia (EuPhO)

Póta Balázs - ezüstérem

Fizikai diákolimpia (IPhO)

Póta Balázs - bronzérem

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Miklósy Mátyás (8.évf) - II.díj
Jánosik Máté (9.évf.) - 2.hely
Balogh Zsófia (10.évf.) - 3.hely
Jánosik Áron (11.évf.) - 1.hely
Póta Balázs (12.évf.) - 1.hely és Urbán-díjas

2017/2018 tanév

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Miklósy Mátyás (7.évf) - II.díj
Jánosik Máté (8.évf.) - I.díj
Jánosik Áron (10.évf.) - 1.díj
Póta Balázs (11.évf.) - 1.díj

2016/2017 tanév

Európai Uniós Természettudományos Diákolimpia (EUSO)

Mihálicz Ivett - a magyar csapat tagja

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV)

Eredményes tanulóink az utóbbi tanévekben (első 10 helyezett)
 
2021/2022 tanév
  • Matematika: Jánosik Máté I.díj
  • Informatika: Dékány Csaba III.díj
  • Történelem: Mészáros Péter 6.hely
  • Mozgókép és médiaismeret: Wawra Máté 6.hely

2020/2021 tanév
  • Fizika: Dékány Csaba I. díj
  • Matematika: Jánosik Máté I. díj
  • Biológia: Bagó Anna II: díj
  • Földrajz: Balogh Zsófia 5. hely
  • Matematika: Dékány Csaba 5. hely
  • Filozófia: Balogh Zsófia 6. hely
  • Informatika: Dékány Csaba 9. hely

2019/2020 tanév
  • Matematika: Jánosik Áron I. díj
  • Fizika: Jánosik Áron 7. hely
  • Földrajz: Balogh Zsófia 10. hely

2018/2019 tanév            
  • Fizika: Jánosik Áron I. díj
  • Matematika: Jánosik Áron III. díj
  • Kémia: Balogh Zsófia 5. hely
  • Matematika: Póta Balázs 5. hely
  • Kémia: Mihálicz Ivett 7. hely
  • Fizika: Póta Balázs  8. hely
 
2017/2018 tanév            
  • Kémia: Mihálicz Ivett III. díj
  • Fizika: Póta Balázs 4. hely
  • Matematika: Póta Balázs 5. hely
  • Földrajz: Pulai Bence 6. hely
  • Német nyelv: Fehérvári János Gergő 10. hely    
 
2016/2017 tanév            
  • Vizuális kultúra: Goretity Franciska II. díj
  • Vizuális kultúra: Kiss Barnabás 7. hely
  • Fizika: Di Giovanni András 8. hely    
 
2015/2016 tanév            
  • Biológia: Czunyi Edina II. díj
  • Fizika: Di Giovanni András 5. hely
  • Történelem: Simon Bence 9. hely 

 Eredményes tanulóink a korábbi tanévekban

OKTV eredmények 1964-2019-ig
 

Révai Baráti Kör

Révai baráti kör

Révais voltál?
Jelentkezz a baráti körbe!
Itt találsz információt!
 

DÖK

Révai Alapítvány

Révai alapítvány

Fontos neked a nagymultú?
Támogasd az adód 1%-ával!
Nézd meg mire költjük!
 

Kollégium

Révai Kollégium

Kollégista vagy?
Kollégista szeretnél lenni?
Tájékozódj ezen a linken!