Tájékoztatjuk, hogy honlapunk a felhasználói élmény fokozásának érdekében ún. sütiket használ.
Facebook Levelezés Kréta

Tanulmányi versenyek


2023.01.24.
Általában a tanulmányi versenyek döntőseiről adunk hírt, de ebben a folyamatosan frissülő cikkünkben hétről hétre lehet követni diákjaink sikeres szereplését különböző tanulmányi versenyeken. A legtöbb rangos megmérettetésen a második fordulóba vagy a döntőbe jutást is rendkívül alázatos és kemény munkával lehet elérni. Ezúton is szeretnénk gratulálni diákjainknak és segítő tanáraiknak egyaránt.

Január 23
Bolyai Természettudományos Csapatverseny regionális fordulójában:
8. évf.: 1.hely: 8.F 1. Csapata: Badar Levente, Kránitz Dániel, Kelemen Csongor, Hideg János
            3.hely: 8.F 2. Csapata: Szili Vince, Szalai Márton, Hajba Milán, Kun-Szabó Alba
                                                                                                     /Pőheimné S. Éva, -Tóth László- Meszlényi N./

angol OÁTV 2. fordulójába jutottak:
7.évf.:   Riedl Bernadett 7.F                 (Tóth Etelka)
8.évf.:   Győri Bertalan 8.F                  (Jóna Krisztina- Horváth Zsófia)
             Győri Izabella 8.F                  (Jóna Krisztina- Horváth Zsófia)
             Bognár Csilla 8.F                    (Jóna Krisztina- Horváth Zsófia)

Irinyi János Kémiaverseny megyei fordulójába jutottak:
9.évf.:   Bauer Balázs 9.F                     (Árki Csilla)
             Nagy Luca 9.F                        (Árki Csilla)
             Keczkó Tímea 9.F                  (Árki Csilla)
             Várallyai Nóra 9.F                  (Árki Csilla)
             Böröczki András 9.C   (Pőheimné S. Éva-Pozsgai Balázs)
             Friedmanszki Máté 9.D (Pőheimné S. Éva)
             Varga Panna 9.D                     (Pőheimné S. Éva)
             Harsányi Marcell 9.D  (Pőheimné S. Éva)
10.évf.: Darázs Anna 10.F                   (Csatóné Zs. Ildikó)
             Jánosik Jázmin 10.F    (Csatóné Zs. Ildikó)
             Iván Áron 10.F            (Csatóné Zs. Ildikó)
             Szabó Ábel 10.F                     (Csatóné Zs. Ildikó)
             Cser Dorka 10.D                     (Árki Csilla)
             Tonomár Emília 10.D (Árki Csilla)
             Pákozdi Márk 10.C                 (Pőheimné S. Éva)

az Arany Dániel Matematikaverseny 2. fordulójába jutottak:
9.évf.: Szokol Csillavér 9.B               (Meszlényi Nóra)
           Nagy Tünde 9.D                      (Meszlényi Nóra)
           Horváth Tünde 9.F                  (Csete Lajos)
           Éliás Simon 9.D                      (Juhász Zoltán)
           Böröczky András Bálint 9.C               (Meszlényi Nóra)
10.évf.:  Parádi Kende 10.E                  (Horváth Zoltán)
              Gavrilenko Ekaterina 10.D     (Árki Csilla)
              Darázs Anna 10.F                   (Árki Tamás)

TUDOK Műszaki és Reáltudományok szekció középdöntőjébe jutott:
Hegyi Patrícia 12.B   (Csatóné Zs, Ildikó)

Gazdasági Esettanulmány Versenyen a BGE szervezésében országos első hely:
Milbik Csongor 10.E
Parádi Kende   10.E
Besenyei Botond 10.E          (Illés Attila)
 

Révai Baráti Kör

Révai baráti kör

Révais voltál?
Jelentkezz a baráti körbe!
Itt találsz információt!
 

DÖK

Révai Alapítvány

Révai alapítvány

Fontos neked a nagymúltú?
Támogasd az adód 1%-ával!
Nézd meg mire költjük!
 

Kollégium

Révai Kollégium

Kollégista vagy?
Kollégista szeretnél lenni?
Tájékozódj ezen a linken!