Tájékoztatjuk, hogy honlapunk a felhasználói élmény fokozásának érdekében ún. sütiket használ.
Facebook Levelezés Kréta

Pártolói bál


2023.01.24.
Tisztelt Szülők, kedves Támogatóink!
 
Szeretettel meghívjuk Önöket hagyományos pártolói bálunkra 2023. február 18-án, 19 órai kezdettel. Töltsünk el egy kellemesnek ígérkező estét. amelynek egyik célja az is lenne, hogy a bevételéből minél több támogatást tudjunk nyújtani diákjaink számára. Folyamatosan szeretnénk javítani iskolánk környezetén is, ezért kérjük, amennyiben nem tudnak rész venni, támogassák Alapítványunkat pártolói jegy megvásárlásával.
A bálra a lap alján letölthető jelentkezési lappal tudnak jelentkezni. Kérjük szíveskedjenek ezt a lapot kitöltve - a választott menü megjelölésével - 2023. február 10-ig gyermekükkel a könyvtáros kolléganőnek visszaküldeni! Befizetni készpénzben, nyugta ellenében az iskolai könyvtárban tudnak a diákok, illetve Önök a Révai Miklós Alapítvány számlaszámára utalhatnak:
10200249-33073929
A közleményben a szülő és a diák neve is szerepeljen és a „Szülői bál - befizetés/ támogatás”, erről utólag igazolást adunk.

 

Révai Baráti Kör

Révai baráti kör

Révais voltál?
Jelentkezz a baráti körbe!
Itt találsz információt!
 

DÖK

Révai Alapítvány

Révai alapítvány

Fontos neked a nagymúltú?
Támogasd az adód 1%-ával!
Nézd meg mire költjük!
 

Kollégium

Révai Kollégium

Kollégista vagy?
Kollégista szeretnél lenni?
Tájékozódj ezen a linken!