Tájékoztatjuk, hogy honlapunk a felhasználói élmény fokozásának érdekében ún. sütiket használ.
Facebook Levelezés Kréta

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny megyei döntő


2023.02.28.
Február 23-án rendezte iskolánk az Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny megyei döntőjét. A versenyen a megye 9 gimnáziumából, a 9-10.évfolyamosok közül összesen 30 diák vett részt. A versenyzőknek a 2,5 órás írásbeli forduló után még 2 órás gyakorlati feladattal is meg kellett bírkózniuk. A hagyományokhoz híven a révais diákok ismét szenzációs eredményeket értek el, az országos döntőbe 8 diákunk képviselheti iskolánkat:
Kilencedik évfolyamban Nagy Luca (2.), Keczkó Tímea (3.), Bauer Balázs (4.) 9.F osztályos, Böröczky András Bálint (5.) 9.C osztályos és Friedmanszki Máté (1.) 9.D osztályos tanuló. Tizedik évfolyamban Darázs Anna (1. ), Jánosik Jázmin (2.) és Iván Áron (4.) a 10.F osztály tanulói.

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak: Árki Csilla, Csatóné Zsámbéky Ildikó és Pőheimné Steininger Éva tanárnőknak a kiemelkedő eredményekhez!

 

Révai Baráti Kör

Révai baráti kör

Révais voltál?
Jelentkezz a baráti körbe!
Itt találsz információt!
 

DÖK

Révai Alapítvány

Révai alapítvány

Fontos neked a nagymúltú?
Támogasd az adód 1%-ával!
Nézd meg mire költjük!
 

Kollégium

Révai Kollégium

Kollégista vagy?
Kollégista szeretnél lenni?
Tájékozódj ezen a linken!