Tájékoztatjuk, hogy honlapunk a felhasználói élmény fokozásának érdekében ún. sütiket használ.
Facebook Levelezés Kréta

Matematika versenyek


Matematika versenyek

Zrínyi Ilona Metematikaverseny

2020/21  Jánosik Máté (11.évfolyam) - 4.hely
                Németh Máté (11.évfolyam) - 12.hely
2019/20  Jánosik Áron (12.évfolyam) - 1.hely
                 Tóth Róbert (12.évfolyam) - 13.hely
                 Németh Máté (10.évfolyam) - 13.hely
2018/19  Jánosik Máté (9.évfolyam) - 2.hely
2017/18  Jánosik Máté ((8.évfolyam) - 1.hely
                Jánosik Áron (10.évfolyam) - 4.hely
                Kocsis Anett (10.évfolyam) - 12.hely

Arany Dániel Matematikaverseny

2018/19  Jánosik Máté (9.évfolyam) - I.díj
                Balogh Zsófia (10.évfolyam) - I.díj
                Németh Máté (9.évfolyam) - 9.hely
                Dékány Csaba (9.évfolyam) - 10.hely
2017/18  Balogh Zsófia (9.évfolyam) - I.díj
                Jánosik Áron (10.évfolyam) - III.díj
                Markó Gábor (10.évfolyam) - 9.hely
                Tóth Róbert (10.évfolyam) - 11.hely
                 
Kenguru Matematikaverseny

2020/21  Jánosik Máté (11.évfolyam) - 7.hely
2018/19  Jánosik Máté (9.évfolyam) - 1.hely
                 Gecsei Mátyás (9.évfolyam) - 5.hely
                 Mészáros Péter (9.évfolyam) - 11.hely
                 Balogh Zsófia (10.évfolyam) - 8.hely
                 Jánosik Áron (11.évfolyam) - 1.hely
                 Piri Tamás és Póta Balázs (12.évfolyam)  - 1.hely
2017/18  Miklósy Mátyás (7.évfolyam) - 7.hely
                 Jánosik Máté (8.évfolyam) - 10.hely
                 Kocsis Anett (10.évfolyam) - 3.hely
                 Jánosik Áron (10.évfolyam) - 5.hely
                 Markó Gábor (10.évfolyam) - 16.hely
                 Piri Tamás (11.évfolyam) - 4.hely
                 Póta Balázs (11.évfolyam) - 14.hely

Kürschák Matematikaverseny

2019/20  Jánosik Áron - 3.hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

2021/22  Megyei forduló: Bedőcs Máté, Foki Ádám, Győri Bertalan, Hajba Milán (7.évfolyam) - 1. hely
                                               Bognár Csilla, Bán-Czövek Indira, Győri Izabella, Szabó Bernadett (7.évfolyam) - 3. hely
2020/21 Országos döntő: Gecsei Mátyás, Győri Gellért, Jánosik Máté, Ternyák Gábor (11. évfolyam) - 3.hely
2019/20 Országos döntő: Jánosik Máté, Ludván Bálint, Ternyák Gábor, Gecsei Mátyás (10.évfolyam) - 2.hely
                                               Jánosik Áron, Markó Gábor, Kaszás Bence, Lukács Katalin (12.évfolyam) - 5.hely
2018/19  Országos döntő: Gecsei Mátyás, Jánosik Máté, Ludván Bálint, Ternyák Gábor (9.évfolyam) - 1.hely
                                               Jánosik Áron, Kocsis Anett, Markó Gábor, Molnár Máté (11.évfolyam) - 3.hely
                                               Csáfordi József, Fekete Barnabás, Piri Tamás, Póta Balázs (12.évfolyam) - 4.hely

"MATECH" Kreatív Matematikaverseny

2018/19  Jánosik Áron, Markó Gábor, Kocsis Anett - 3.hely

Sziporka matematika verseny

2017/18  Tóth Levente - 2.hely
 

Révai Baráti Kör

Révai baráti kör

Révais voltál?
Jelentkezz a baráti körbe!
Itt találsz információt!
 

DÖK

Révai Alapítvány

Révai alapítvány

Fontos neked a nagymultú?
Támogasd az adód 1%-ával!
Nézd meg mire költjük!
 

Kollégium

Révai Kollégium

Kollégista vagy?
Kollégista szeretnél lenni?
Tájékozódj ezen a linken!