Szakkörök 2013/2014 | A Révai Miklós Gimnázium honlapja
barati_kor                     barati_kor                     alapitvany

Szakkörök 2013/2014

 

Matematika  7.                csütörtök 14.30               212                    Somogyi László

Matematika  8.                csütörtök  15.00               107                    Csete Lajos

Matematika  9.                kedd        14.30               2                        Horváth Zoltán

Matematika  10.              kedd        15.00               108                    Nagy Róbert

Matematika  11-12.         hétfő        15.00               108                    Árki Tamás

Fizika            9 – 10.        hétfő        14.30               2                        Horváth Petra

Kémia           7.-8.            kedd        14.30               107                    Árki Csilla

Kémia           9.                szerda      14.30               2                        Kalydiné D. Tímea

Kémia:          10.              szerda      14.45               205                    Csatóné Zs. Ildikó

Biológia        7-8-9.          hétfő        14.30               B1                      Pőheimné S. Éva

Biológia        11-12.         szerda      14.30               B1                      Dr. Degovics Ané

Történelem   7-8.             hétfő      14.15               212                    Böjthe Réka

Történelem   10.              hétfő        14.30               205                    Ladich Artúr

Történelem   11.              kedd        15.00               106                    Tenké T. Klára

Filozófia       11-12.         szerda      14.30               107                    Boros Tamás

Anyanyelvi kör                szerda      14.45               104                    Szabóné Sz. Anikó

Irodalmi önképző            szerda      14.45               103                    Dr. Juhász Attila

ECDL szakkör                hétfő        15.00               Sz1                    Khaut Zsolt

Programozó                     hétfő        15.00               Sz2                           Juhász Zoltán

Leonar 3do                      hétfő        15.00               102                    Erdős Bálint

Rajz I.                              hétfő        14.30               R                       Dubi Árpád

Rajz II.                            péntek      14.30               R                       Dubi Árpád

Angol k. fokú                  hétfő        15.00               M                      Nagy Róbert

Német f.fok                     kedd        14.30               2/A                    Gál Ildikó